Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2013-04-21 19:18:12

 Ember

Alpha

Skąd: Las <3
Zarejestrowany: 2013-04-21
Posty: 4
Punktów :   
Login w FH:: -Wilcza-

Bio postaci

Witam,
Przykład do postaci, wszystko ma byc wypełnione (wyjątek: inne)


Imię:
Wiek:
Płeć:
Stan cywilny: (singiel, para, z kim)
Moce:
Znaki szczególne:
Rodzice:
Rodzeństwo: (wymyślić proszę)
Historia:
Znajomi ze stada:
Inne:
------------------------------
O mnie:

Imię:Ember
Wiek: Prawie dorosła
Płeć: Wilczyca
Stan cywilny:  Zajęta, KC Marco ♥
Moce:  Uzdrawia, ogłusza
Znaki szczególne: Białe uszy w środku
Rodzice: Umarli :c
Rodzeństwo: Ekler (brat, zły)
Historia: Urodziła się na wyspie. Nie wiedziała jak z niej wyjść. W końcu złapali ją ludzie ale uciekła... Prowadzili na niej badania w szczepili ogłuszacz i jad rzadkiego motyla uzdrawiającego. Uciekła i mieszka ze stadem... A ona do dziś się mści za ludzi... Mieszka w ukrytym wodospadzie w MoonRiseForest
Znajomi ze stada: Wszyscy
Inne: Nosi bransoletkę w kolce i naszyjnik ze skrzydłami. Ma talizman Vanity.


Wasz placek Wilcza :3

Offline

 

#2 2013-04-21 20:42:41

Zemsta

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-21
Posty: 1
Punktów :   
Login w FH:: kacia

Re: Bio postaci

Imię:Zemsta
Wiek:Młodo dorosła
Płeć:samica
Stan cywilny: zajęta, Leo
Moce:Mroku,potrafi jej ciało się regenerować.
Znaki szczególne:Rany.
Rodzice:Zabito ich.
Rodzeństwo:Siostra Bestia brat demon ale nie wiadomo czy żyjom.
Historia:Urodziła w na pięknej  krainie,pewnego dnia ludzie przyjechali zabili moich rodziców a mnie i rodzeństwo zabrano do niewoli,a kraine zniszczyli.W niewoli robiono na mnie experymenty i zrobili rany które zostały mi do końca życia, uciekłam zrywając łańcuch którym byłam przykuta, lecz kawałek został łańcucha... Gdy uciekałam zatkowały mnie wilki,to były wilki które się słuchały ludzi...Nienawidzem ludzi przybrałam immię zemsta i się mszczem...
Znajomi ze stada:Zemsta nikomu nie ufa...
Inne:Ma kawałek łańcucha który wisi jej na szyji,ma piórka za uchem i kolczyki.


Zemsta! Twój straszek <3  http://2.bp.blogspot.com/-jgi3s8XJenk/T4W7xUK_3MI/AAAAAAAAAD0/Xlom9cJ7NzE/s1600/Madame_red.jpg http://media.tumblr.com/tumblr_loojrhYCVs1qf16go.png http://3219a2.medialib.glogster.com/media/b0/b0346cc217ea6110d4e4d16828512d647537629bee333c30878dac82762eaba8/g-r-2-jpg.jpg http://fc01.deviantart.net/fs71/f/2011/198/2/8/kuroshitsuji___undertaker_by_angelskully-d3ye0a2.png

Offline

 

#3 2013-04-21 21:54:44

Dead Angel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: Bio postaci

Imie: Dead
Wiek: śmierć liczy lata? ok 20000 mln.(dorosly)
Płeć : Samiec.
Stan cywilny: zajęty , Kacia. (Kocham Cie :3)
Moce: Wszystkie jakie posiada śmierć + otwieram teleporty pomiędzy światem żywych , a trupów+ moge przybierac a'la ludzka postać.
Znaki szczególne : Czaszka zamiast pyska.
Rodzice: Moje źródła nie mówią o takowych.
Rodzeństwo: Bodajze anioł życia , w stadzie brak.
Historia: Kiedyś byłem młodym chłopcem , a raczej kiedy byłem małym chłopcem do mojej wioski przyjechała tajemnicza nieznajoma. Zamieszkała w domu obok , wszystkie dzieci były zafascynowane przyjazdem mrocznej damy. Postanowiłem iść wraz z siostrą Amarą do jej domu.... Teraz tego żałuje . Owa kobieta była śmiercią i szukała towarzysza. Widząc mnie dostrzegła , że mam ,,to coś''. Powiedziała aby zawrzeć układ . Polegał on na tym , że kiedy dorosne zabiję Amarę i stane sie aniołem śmierci ,albo..... nie zabije Amary i zginie ona w męczarniach. Podpisałem go krwią..... W wielkim skrócie w wieku dwudziestu lat wpadliśmy w rece szaleńca torturujacego wilki . Byłem zmuszony ją zabić.... Błagała o to.......... Po jej śmierci przyszła ,,mroczna dama'' i zabrała mnie do piekieł. Nazwała mnie ,,Upadłym'' i następcom jej mrocznego tronu. Jednak tęsknie do życia w świetle... hehe......
Znajomi ze stada: Śmierć posiada znajomych?
Inne: Róża za uchem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.corehoundpack.pun.pl www.tgk.pun.pl www.crashdayforum.pun.pl www.volley.pun.pl www.smoki-hodowla.pun.pl